IŠMOK GROTI GITARA PATS
Gitaros savamokslis

HOME
PERSKAITYKPERSKAITYK

Tikslas, kad gitara būtų grojama ant kiekvieno kampo ir pro kiekvieną langą.
Tam reikia gitaros ir jūsų pasiryžimo tai daryti.
Mokykla remiasi puikia ispano Emilio Pujol Villarubi mokykla šiašiastygei gitarai.
Žingsnis po žingsnio parodoma kaip įveikti įvairius sunkumus pasitaikančius besimokant groti. Daugelis norinčių išmokti groti gitara būtent dėl nežinojimo kaip sunkumus įveikti meta gitarą i šoną.
Pagrindinis principas - grojimo technika ir natų pažinimas eina kartu sudėtingumo linkme ir yra lengvai įsisavinami. Neatlikus pratimo gerai, sekančio pradėti arba peršokti per keletą pamokų neverta, nes susidursit su sunkumais kitose pamokose.
Daugelis išgirdę apie natas nuleidžia rankas, nes laiko kad tai yra per daug sunku ir sudėtinga. Neteisybė. Natos yra tik septynios, tai nesunku atsiminti. Be to susipažinus su natomis atsiveria naujas požiūris i muziką aplamai, ir galimybė atlikti kūrinius kokie tik šauna į galvą.
Jei stropiai dirbsite kiekvieną dieną, jūsų pastangos niekur nedings, maždaug po trijų mėnesių lengvus kūrinius grosite iš natų.
Pirmiausiai Įvade pateikti grojimo technikos nurodymai. Pamokos pateikiamos garso ir vaizdo formatu.
Nesvarbu kokia muzika jums prie širdies. Pradžia visiems stiliams vienoda. Ir nei minutei neabejokite, Jums pavyks.
RR

Gitara
Tiks bet kuri akustinė. Su plieninėmis stygomis labiau pavargs ranka. Todėl geriausiai pradėti mokytis gitara su nailoninemis stygomis. Mažiausiems mokiniams yra gitarų mažesniais išmatavimais. Renkantis gitarą nesistenkite pirkti brangiausios, bet pigiausia ir skambės pigiai.
Apie puslapį
Įvade parodyta kaip laikoma gitara ir rankų, bei pirštų padėtys. Toliau trumpas muzikos teorijos aiškinimas.
Dar toliau prasideda pamokos. Pateikta pamokos įgarsinimas, natos su tabulatūra ir pamokos paaiškinimai, kuriuos perskaitykite prieš pradėdami pamoką.
Pirmi pratimai atrodo lengvi, bet atlikite juos sažiningai, išgaudami švarų garsą ir įsiminkite naudojamas natas.
Neskubėkit. Kai matysit kad pamoka atlikta švariai, imkitės kitos.
Kai įveiksit apie 30 pamokų galėsit internete paieškoti kūrinių gitarai pradedantiesiems. Tam reikalui reikės programos kad juos galima būtų žiurėti ir klausyti.
Geriausiai tiktų Guitar Pro, bet ji mokama. Analogiškos nemokamos - Tux guitar, Power tab, Tab editor. Šios programos rodo natas ir tabus (t.y. rodoma kurioje stygoje ir kuriame skirsnyje spaudžiama styga), yra garsinis apipavidalinimas. Be to Guitar Pro ir Tux Guitar leidžia importuoti kūrinius su midi išplėtimu, kuriu internete begalės.
Taip pat galite ieškoti kūrinių gitarai su pdf išplėtimu. Išpradžių nesiimkit sudėtingų kurinių. Pasirinkit sudėtingumą remdamiesi praeitomis pamokomis. Sekmės!
RR